?

martusia_iva's Journal

Name:
martusia_iva
Birthdate:
18 January
Location:
Івано-Франківськ
External Services:
  • martusia_iva@livejournal.com
Schools:
Привіт усім! Мене звати Марта, я живу у гарному місті західної України - в Івано-Франківську. У мене є чоловік та коханий синочок Петрик, йому три рочки. Мене дуже засмучує те, що багато сімей мучить жити окремо, тому що хтось змушений їхати на заробітки за кордон. Я дуже ціную свою сім'ю і зроблю все можливе, щоб з нами такого не трапилось.
Я люблю жити повним життям, люблю, коли мені неочікувано дарують квіти і говорять добрі слова. Як і всі жінки. Я вчуся шити речі, почала з дитячих.
Цікавлюся історією нашого краю.
А також політикою. Мені не подобається стан нашої економіки і я переконана, що має бути шлях, щоб змінити ситуацію на краще. Як не дивно, з усіх політичних сил мені найбільше симпатична Комуністична Партія України. Лише в неї є чітка програма антикризових заходів. Так, я знаю, це дивно, як для західнячки, вболівати за комуністів. Але, здається, їм варто дати другий шанс. Вони мали достатньо часу, аби зрозуміти, як можна виправити свої помилки і таки зробити крок вперед до рівності і благополуччя. Найбагатші країни Європи - соціалістичні!

Statistics